Про нас

Платформа She Exports працює для підтримки та розвитку жіночого лідерства, підприємництва та міжнародної торгівлі з 2017 року.

Місія

Наша місія – допомагати жінкам досягати успіху в бізнесі та сприяти залученню до процесів прийняття рішень у сфері бізнесу та політики.

Цілі

Наша діяльність спрямована на досягнення наступних цілей:

  • Більше успішних жінок-власниць бізнесу та на керівних посадах
  • Більше жінок на керівних позиціях, залучених до прийняття рішень щодо економічної політики
НАПИСАТИ НАМ

Засновниці Організації

Наталія Микольська

Співзасновниця програми SheExports, заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгова представниця України (2015-2018).

Мар'яна Каганяк

Співзасновниця програми She Exports,радниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Керівниця Офісу з просування експорту (2015-2018).

Наша Історія

Платформа She Exports була заснована у 2017 році, Наталією Микольською, співзасновницею платформи She Exports, заступницею Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговою представницею України (2015-2018); та Мар’яною Каганяк, співзасновницею платформи She Exports, радницею Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Керівницею Офісу з просування експорту (2015-2018).

З 2019 року, трансформувавшись у громадську організацію «Платформа з розширення економічних можливостей жінок», платформа She Exports продовжує діяльність з підтримки українських підприємниць та власниць бізнесу.

Наша Діяльність

Інформація

Інформування про економічну вигоду ефективного залучення жінок у підприємництво, поширення історій успіху українських експортерок та кращих практик із підтримки жінок у бізнесі.

Мотивація

Підвищення конкурентоздатності бізнесів, власницями або керівницями яких є жінки, через знання і навички у сфері інноваційного підприємництва та міжнародної торгівлі.

Дія

Допомога жінкам підприємницям у розвитку відкритті нових ринків через розвиток національних та міжнародних бізнес-мереж. Платформа об'єднала понад 3000 жінок підприємниць та власниць бізнесів з 24 регіонів України. Ознайомитись з актуальними проектами.

Закупівлі і залучення партнерів

Відгуки Про Нас

Наші Партнери

Giz USAID VISA Kingdom of the Netherlands Edge Canada

Ми відкриті до співпраці!

Зв'язатись з нами

Ми з радістю надамо вам більше інформації та відповімо на будь-які запитання.