Про нас

Платформа She Exports працює для підтримки та розвитку жіночого лідерства, підприємництва та міжнародної торгівлі з 2017 року.

Місія

Наша місія – допомагати жінкам досягати успіху в бізнесі та сприяти залученню до процесів прийняття рішень як у сфері бізнесу, та політики.

Цілі

Наша діяльність спрямована на досягнення наступних цілей:
Більше успішних жінок-власниць бізнесу та на керівних посадах
Більше жінок на керівних позиціях, залучених до прийняття рішень щодо економічної політики

НАПИСАТИ НАМ

Засновниці Організації

Наталія Микольська

Співзасновниця програми SheExports, заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгова представниця України (2015-2018).

Мар'яна Каганяк

Співзасновниця програми She Exports,радниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Керівниця Офісу з просування експорту (2015-2018).

Наша Історія

Платформа She Exports була заснована у 2017 році, Наталією Микольською, співзасновницею платформи She Exports, заступницею Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговою представницею України (2015-2018); та Мар’яною Каганяк, співзасновницею платформи She Exports, радницею Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Керівницею Офісу з просування експорту (2015-2018).

З 2019 року, трансформувавшись у громадську організацію «Платформа з розширення економічних можливостей жінок», платформа She Exports продовжує діяльність з підтримки українських підприємниць та власниць бізнесу.

Наша Діяльність

Інформація

Інформування про економічну вигоду ефективного залучення жінок у підприємництво, поширення історій успіху українських експортерок та кращих практик із підтримки жінок у бізнесі.

Мотивація

Підвищення конкурентоздатності бізнесів, власницями або керівницями яких є жінки, через знання і навички у сфері інноваційного підприємництва та міжнародної торгівлі.

Дія

Допомога жінкам підприємницям у розвитку відкритті нових ринків через розвиток національних та міжнародних бізнес-мереж. Платформа об'єднала понад 3000 жінок підприємниць та власниць бізнесів з 24 регіонів України. Ознайомитись з актуальними проектами.

Закупівлі і залучення партнерів

Відгуки Про Нас

Наші Партнери

VISA Kingdom of the Netherlands Edge Canada Giz

Ми відкриті до співпраці!

Зв'язатись з нами

Ми з радістю надамо вам більше інформації та відповімо на будь-які запитання.