About

Платформа She Exports працює для підтримки та розвитку жіночого лідерства, підприємництва та міжнародної торгівлі з 2017 року.

Місія

Наша місія – допомагати жінкам досягати успіху в бізнесі та сприяти залученню до процесів прийняття рішень у сфері бізнесу та політики.

Цілі

Наша діяльність спрямована на досягнення наступних цілей:

  • Більше успішних жінок-власниць бізнесу та на керівних посадах
  • Більше жінок на керівних позиціях, залучених до прийняття рішень щодо економічної політики
НАПИСАТИ НАМ

Founders of the Organization

Наталія Микольська

Співзасновниця програми SheExports, заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгова представниця України (2015-2018).

Мар'яна Каганяк

Співзасновниця програми She Exports,радниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Керівниця Офісу з просування експорту (2015-2018).

Our History

Платформа She Exports була заснована у 2017 році, Наталією Микольською, співзасновницею платформи She Exports, заступницею Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговою представницею України (2015-2018); та Мар’яною Каганяк, співзасновницею платформи She Exports, радницею Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Керівницею Офісу з просування експорту (2015-2018).

З 2019 року, трансформувавшись у громадську організацію «Платформа з розширення економічних можливостей жінок», платформа She Exports продовжує діяльність з підтримки українських підприємниць та власниць бізнесу.

Our Activity

Інформація

Інформування про економічну вигоду ефективного залучення жінок у підприємництво, поширення історій успіху українських експортерок та кращих практик із підтримки жінок у бізнесі.

Мотивація

Підвищення конкурентоздатності бізнесів, власницями або керівницями яких є жінки, через знання і навички у сфері інноваційного підприємництва та міжнародної торгівлі.

Дія

Допомога жінкам підприємницям у розвитку відкритті нових ринків через розвиток національних та міжнародних бізнес-мереж. Платформа об'єднала понад 3000 жінок підприємниць та власниць бізнесів з 24 регіонів України. Ознайомитись з актуальними проектами.

Procurement and involvement of partners

Reviews About

Our Partners

Giz USAID VISA Kingdom of the Netherlands Edge Canada

We are open for cooperation!

Contact with us

We will be happy to provide you with more information and answer any questions.