28.09.2020

#Рішучі: сила лідерства – 14 правдивих історій про жіноче лідерство

#Рішучі: сила лідерства. 14 історій відомих українок про жіноче лідерство

Платформа SheExports запустила новий проєкт #Рішучі: сила лідерства. Відомі українки розповідають, що для них означає бути лідерками, чому це природно та як це допомагає розвивати країну.  

Серед топменеджерів в Україні кількість жінок становить 30,6%. Такий гендерний розрив коштує країні майже 15% ВВП. Щоб допомогти змінити цю ситуацію платформа SheExports за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запустили проєкт #Рішучі: сила лідерства.

Мета проєкту – надихнути жінок з усієї України долучатися до процесів прийняття рішень на всіх рівнях  та зруйнувати стереотипи щодо жінок-лідерок. 

«Мене оточує велика кількість успішних людей. Серед них більше жінок. Це жінки, які не обирали для себе — або сім’я, або кар’єра. Вони стали успішними і щасливими і в тому, що вони роблять, і як дружини та мами», – зазначає співзасновниця платформи SheExports Мар’яна Каганяк, співініціаторка та керівниця Офісу з просування експорту(2015-2018). 

За її словами, жінки роблять значні зміни в Україні вже сьогодні. Але поки що беруть активну участь переважно на етапах реалізації рішень. Це треба змінювати й реальні історії героїнь проєкту можуть стати цим поштовхом, який мотивує українок брати ініціативу в свої руки та ставати лідерками. 

У рамках проєкту #Рішучі: сила лідерства свої історії розкажуть: Ольга Стефанишина – віцепрем’єрка з питань євроінтеграції, Еміне Джепарова – перша заступниця міністра закордонних справ, Анна Дерев’янко – виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Юлія Федів – виконавча директорка державного Українського культурного фонду, Катерина Ножевнікова – очільниця фонду «Корпорація монстрів», Олена Кошарна – головна виконавча директорка Horizon Capital та інші. Всі вони досягли успіху у різних сферах: в політиці, культурі, бізнесі, соціальних проєктах та підтримці бізнесу. Кожна історія унікальна, але всі вони про відповідальність та рішучість і про те, як наполегливою працею можна добитися важливих змін.

Щотижня історії з’являтимуться на платформі SheExports  та у соцмережах проєкту. 

А підсумком стане онлайн-конференція, присвячена розвитку жіночого лідерства та рівних можливостей і партнерства між чоловіками та жінками, яка відбудеться 17 листопада. 

Слідкуйте за проєктом #Рішучі: сила лідерства на сторінках платформи SheExports у Facebook, Instagram та Twitter та на сайті проєкту (sheexports.org)

Більше про проєкт – тут.

Довідково: 

Платформа SheExports працює для підтримки та розвитку жіночого лідерства, підприємництва та міжнародної торгівлі з 2017 року. Місія платформи – допомагати жінкам досягати успіху в бізнесі та сприяти залученню до процесів прийняття рішень як у сфері бізнесу, так і політики. Засновницями SheExports є Наталія Микольська, заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України 2015 – 2018 та Мар’яна Каганяк, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, співініціаторка та керівниця Офісу з просування експорту (2015 – 2018).

 

Share:

Latest News

MORE NEWS

Our Partners

Giz USAID VISA Kingdom of the Netherlands Edge Canada

We are open for cooperation!

Contact with us

We will be happy to provide you with more information and answer any questions.