21.09.2020

Інсайти з She’s Next вебінару №5 “Переговори, маркетинг та продажі”

Продажі – це не “направити комерційну пропозицію поштою”. Секрет успіху – у володінні інформацією про клієнта та навичками перемовин тет-а-тет.

Лайфхаками, як покращити ці навики, ділилися спікери  п’ятого вебінару в рамках програми She’s Next від Visa та She Exports Шаміль Малачієв,  дизайнерка Світлана Бевза та модератор дискусії –  Гнат Забродський, директор ГО «Платформа з розширення економічних можливостей жінок» (She Exports).

Традиційно, ділимося з вами найцікавішим

Секрети успішних переговорів:

– Уміння контролювати усі три компоненти перемовин- вербальний, невербальний (поза, жести, міміка) і паралінгвістичний (тембр, інтонація). Найбільше уваги слід приділити саме невербальній складовій,  яка забезпечує 58% ефективності передачі інформації.

– Знання психогеометрії особистості патрера: модний та елегантний “трикутник”, консервативний та стриманий “квадрат”, неофіційний та легковажний “круг”, екстравагантний та демонстративний “зигзаг” – кожен з ціх психотипів вимагає іншого підходу та стратегії в перемовинах.

– Слідування всім чотирьом стадіям перемовин, починаючи зі встановлення контакту та налаштування на клієнта, виявлення його потреб, задоволення потреб шляхом презентації властивостей вашого продукту, і завершуючи переведенням клієнта на новий рівень відносин.

– Не презентуйте себе поки не дізнаєтесь потреб клієнта, є шанс, що ви надасте багато непотрібної інформації.

– Правило цінності – виявити потреби, які зроблять ваш продукт “цінним” для покупця і лише після цього озвучте ціну.

Як виявити потребу клієнта?

Можна влаштувати промисловий шпіонаж, але найпростіше – задати відкрите запитання (яке не передбачає відповіді так/ні). Такі запитання змушують клієнта говорити,  дають вам змогу контролювати його увагу, переконують краще за пояснення та допомагають виявити потреби. Тому, більше запитань – кращі шанси на успішні взаємовідносини.

Потреби бувають раціональні (вчасно, дешевше , якісніше) та емоційні (розвиток бізнесу = самореалізація, імідж  = самооцінка,  соціальний статус = звязки, контакти, фізіологічні = заробіток). Щоб виявити кожну з цих потреб, існують спеціальні  словесні орієнтири.

___________

Поділитись:

Останні Новини

БІЛЬШЕ НОВИН

Наші Партнери

Giz USAID VISA Kingdom of the Netherlands Edge Canada

Ми відкриті до співпраці!

Зв'язатись з нами

Ми з радістю надамо вам більше інформації та відповімо на будь-які запитання.