21.01.2021

Результати третьої хвтлі дослідження #BusinessIndex щодо стану українських МСБ у 2020 році

Індекс активності українського бізнесу (UBI) знизився на за останні три місяці 2020 року майже на 6 пунктів. Про це свідчать результати дослідження #BusinessIndex, остання хвиля якого проводилась у грудні 2020 року серед 657 респондентів з 510 підприємств, більшість з яких – малий бізнес (455).
Майже половина опитаних відмітила падіння кількості нових замовлень для виробничого сегменту, зменшення обсягів випуску продукції чи наданих сервісів, а також замовлень до вже існуючих постачальників.
Також більше половини компаній відмітили стабільність кількості працівників та незмінність загального рівня товарних запасів.
Найвищий рівень активності бізнесу у грудні показали сфери професійних послуг маркетингу, консалтингу, дизайну, IT-сектор, наукова та технічна діяльність, виробництво харчових продуктів та сільське/лісове/рибне господарства. Найбільший спад зафіксовано у виробничій сфері, тоді як UBI сфери послуг майже не змінився.
З повною версією результатів дослідження можна ознайомитися за посиланням:
Дослідження реалізовано платформою #SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром AdvanterGroup, на замовлення Офісу з просування експорту України. Дослідження проводиться в рамках проекту “Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі”, що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Дослідження проводилося за підтримки CEO Club Ukraine, бізнес-спільноти Board, Торгово-промислової палати України, бізнес-школи MIM – Kyiv, CFO Сlub Ukraine та десятків інших об’єднань підприємців по всіх областях України.

 

Поділитись:

Останні Новини

БІЛЬШЕ НОВИН

Наші Партнери

Giz USAID VISA Kingdom of the Netherlands Edge Canada

Ми відкриті до співпраці!

Зв'язатись з нами

Ми з радістю надамо вам більше інформації та відповімо на будь-які запитання.