28.09.2020

#Рішучі: сила лідерства – 14 правдивих історій про жіноче лідерство

#Рішучі: сила лідерства. 14 історій відомих українок про жіноче лідерство

Платформа SheExports запустила новий проєкт #Рішучі: сила лідерства. Відомі українки розповідають, що для них означає бути лідерками, чому це природно та як це допомагає розвивати країну.  

Серед топменеджерів в Україні кількість жінок становить 30,6%. Такий гендерний розрив коштує країні майже 15% ВВП. Щоб допомогти змінити цю ситуацію платформа SheExports за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запустили проєкт #Рішучі: сила лідерства.

Мета проєкту – надихнути жінок з усієї України долучатися до процесів прийняття рішень на всіх рівнях  та зруйнувати стереотипи щодо жінок-лідерок. 

«Мене оточує велика кількість успішних людей. Серед них більше жінок. Це жінки, які не обирали для себе — або сім’я, або кар’єра. Вони стали успішними і щасливими і в тому, що вони роблять, і як дружини та мами», – зазначає співзасновниця платформи SheExports Мар’яна Каганяк, співініціаторка та керівниця Офісу з просування експорту(2015-2018). 

За її словами, жінки роблять значні зміни в Україні вже сьогодні. Але поки що беруть активну участь переважно на етапах реалізації рішень. Це треба змінювати й реальні історії героїнь проєкту можуть стати цим поштовхом, який мотивує українок брати ініціативу в свої руки та ставати лідерками. 

У рамках проєкту #Рішучі: сила лідерства свої історії розкажуть: Ольга Стефанишина – віцепрем’єрка з питань євроінтеграції, Еміне Джепарова – перша заступниця міністра закордонних справ, Анна Дерев’янко – виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Юлія Федів – виконавча директорка державного Українського культурного фонду, Катерина Ножевнікова – очільниця фонду «Корпорація монстрів», Олена Кошарна – головна виконавча директорка Horizon Capital та інші. Всі вони досягли успіху у різних сферах: в політиці, культурі, бізнесі, соціальних проєктах та підтримці бізнесу. Кожна історія унікальна, але всі вони про відповідальність та рішучість і про те, як наполегливою працею можна добитися важливих змін.

Щотижня історії з’являтимуться на платформі SheExports  та у соцмережах проєкту. 

А підсумком стане онлайн-конференція, присвячена розвитку жіночого лідерства та рівних можливостей і партнерства між чоловіками та жінками, яка відбудеться 17 листопада. 

Слідкуйте за проєктом #Рішучі: сила лідерства на сторінках платформи SheExports у Facebook, Instagram та Twitter та на сайті проєкту (sheexports.org)

Більше про проєкт – тут.

Довідково: 

Платформа SheExports працює для підтримки та розвитку жіночого лідерства, підприємництва та міжнародної торгівлі з 2017 року. Місія платформи – допомагати жінкам досягати успіху в бізнесі та сприяти залученню до процесів прийняття рішень як у сфері бізнесу, так і політики. Засновницями SheExports є Наталія Микольська, заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України 2015 – 2018 та Мар’яна Каганяк, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, співініціаторка та керівниця Офісу з просування експорту (2015 – 2018).

 

Поділитись:

Останні Новини

БІЛЬШЕ НОВИН

Наші Партнери

Giz USAID VISA Kingdom of the Netherlands Edge Canada

Ми відкриті до співпраці!

Зв'язатись з нами

Ми з радістю надамо вам більше інформації та відповімо на будь-які запитання.